66-годишен мъж е откаран в болница, след като беше блъснат от автомобил на спирка в София, потвърдиха за bTV от МВР.
Инцидентът е станал около 17:25 ч. днес на "Цариградско шосе“ в района на отбивката за "Горубляне“.
По първоначална информация два автомобила са се ударили, като единият е отхвърчал към спирката, където е чакал пострадалият.
Той е откаран за преглед в УМБАЛ "Света Анна“. Той е в съзнание, стабилизиран е и му се правят изследвания и скенер. Има повърхностни наранявания на главата.
Зареждане ...


19:14 / 11.03.2022
1106





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.