66-годишен мъж е откаран в болница, след като беше блъснат от автомобил на спирка в София, потвърдиха за bTV от МВР.

Инцидентът е станал около 17:25 ч. днес на "Цариградско шосе“ в района на отбивката за "Горубляне“.

По първоначална информация два автомобила са се ударили, като единият е отхвърчал към спирката, където е чакал пострадалият.

Той е откаран за преглед в УМБАЛ "Света Анна“. Той е в съзнание, стабилизиран е и му се правят изследвания и скенер. Има повърхностни наранявания на главата.