Блъснат човек на излизане от подлеза "Житница", квартал "Красно село" в София. За това сигнализира във Фейсбук очевидец на инцидента, видя Sofia24.bg.
Мъжът предупреждава, че за случая е сигнализирано на 112, като допълва хората да избягват района.
Ето и няко от коментарите в социалната мрежа:
- "Там не се пресича! Пешеходната пътека е на 20 метра";
- "Това само в Софето го има. Няма пешеходна пътека, няма никаква видимост и притичват като сърнички. Всеки нормален човек ценящ живота си, дори на пешеходна пътека, би спрял да се огледа, да се увери, че колите са го видели и чак тогава да пресече";
- "Там се кара с 15км/ч, милите граждани са като овци";
- "Според мен е крайно време да има глоби за пешеходците.
- "Ти си караш в платното обаче изведнъж някой изкача през тебе и после ти носиш отговорност".
Зареждане ...


10:42 / 28.05.2022
1550





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.