Тротоарът по бул."Марко Семов" в София е заринат с боклуци, видя Sofia24.bg.
В близост се намира метростанция "Мусагеница", а начинът да стигнете до нея е, като преодолеете тези препятствия.
Граждани сигнализират в социалната мрежа Фейсбук, че контейнерът не е достатъчен за нуждите на всички кооперации наоколо и хората оставят боклука си около него.
Сметосъбиращият камион идва веднъж дневно и изхвърля само контейнера, а боклукът около него остава.
Зареждане ...


10:33 / 28.11.2021
516






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.