Бус е ударил кон на Околовръстното в София, между кръговото на бул."Сливница" и кръговото за град Банкя, в посока Перник, научи Sofia24.bg.
"Ударил е кон, още се мъчеше като минах оттам преди 30 минути", пише потребител на социалните мрежи. "Добре че е бил с бус, ако беше кола шофьора щеше да е чао", добавя господинът.
"Не съм се замислял, наистина ли е толкова силен удара, дори не знам колко тежи един кон, но като гледамкак изглежда бусът, май сте прав", включва се друг столичанин.
Ето част и от другите коментари:
"Защо не го застрелят полицаите - не мога да разбера? Още се мъчи горкото животно"
"Държавата ни е малоумна, какво очакваш..."
"Конят, като едно дребно животно...ми не можеш да го видиш кво..."
Зареждане ...


11:09 / 05.02.2022
945






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.