Поредната катастрофа в столицата посред бял ден публикуваха столичани във Фейсбук, научи Sofia24.bg.
Става въпрос за момиче, което е дрифтило и е самокатастрофирало в квартал "Надежда", на завоя при парка и "Бели Дунав".
"За щастие помете само две колчета, но не и майките с колички, които отиваха в парка. Събра си номера и прастмасата и си тръгна", сигнализираха хората в социалната мрежа.
Ето и някои от коментарите:
"Накъде отиде тоя свят? Момичетата почнаха да правят същите бели като момчетата";
"Нали олио няма, инак дрифтове";
"Точно там минават непрекъснато хора. Голям късмет че няма пострадали".
Зареждане ...


16:58 / 06.04.2022
794






Анонимен
на 06.04.2022 г.
Кой знае във какво измерение е била, но рано или късно ще слезе на земята по един или друг начин.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.