Поради авария на топлопровод в ж.к. "Надежда-3", ул. "Царевец" до бл. 305 е необходимо да бъдат извършени строително-ремонтни работи за отстраняването й.

Строително-ремонтните работи ще започнат на 15.03.2022 г. и ще продължат до 31.03.2022 г., съобщава "Топлофикация" София ЕАД. Възстановителните дейности ще се извършват за сметка на "Топлофикация" ЕАД.

Повече подробности клиентите могат да получат от сайта на дружеството – www.toplo.bg и Фейсбук - Топлофикация София ЕАД , както и на информационния телефон в Кол центъра на компанията – 0 700 11 111.