Автомобил с пловдивска регистрация привлече вниманието на столичани. Това стана ясно от снимка, публикувана в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg.
"Черния кошмар", гласи лепенката на задното стъкло на БМВ-то. Коментиращите го свързват и с черния дим.
"Това е и дългата база! Той е в "Обеля", а пушекът в "Люлин"!", пише столичанка под публикацията.
"Най-вероятно и задкормилното устройство е “черен кошмар"", гласи друг коментар.
Ето и още реакции:
"Черния кошмар по всяка вероятност ще свърши на пастет някъде...";
"Е, как няма да е черен кошмар...Ако си зад него ти заминават дробовете от сажди и пушек...";
"......... и накрая МОРКОВ АНДИБУЛ!";
"Идва от Столипиново, да обгази чиста София. Собственикът е от Локотомиф";
"Явно е коминочистач....с тия сажди".
Зареждане ...


12:21 / 30.08.2022
2390







Амбър от Коту
на 30.08.2022 г.
Ковчези и катафалки това има по пътищата, а зад волана стоят дрогирани камикадзета! Държава ли? Ха, ха, ха...държава.... Ще я видите на 01.01.2023 г., когато ви се обяви: Честита Нова година, от днес токът е по 0,65 ст. киловат/часа!!! Да ви е честит Евросъюзът, Сорос, Путкин и всички останали, които вече ще ни обират на по-високо ниво - демек легално!!! Спете българи, спете!!! Чепът идва с пълна сила...
Пишман болярин
на 30.08.2022 г.
Ново доказателство, че държава нямаааааа. оня в кат щеше да ги изтрепе, че малко ги ядоса.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.