Инициатива за почистване на надписи на омразата от публични места в града с участието на Столичната община (СО), дипломатически представителства и Организацията на евреите в България “Шалом" ще се състои днес, съобщиха от пресцентъра на общината.
Тя е под наслов "Да изтрием омразата, да напишем "обединени“.
Инициативата е с начален час 14.30 пред храма "Света София“. Мястото е символ на толерантността в града, се отбелязва в съобщението.
Зареждане ...


11:53 / 22.05.2022
782





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.