Инициатива за почистване на надписи на омразата от публични места в града с участието на Столичната община (СО), дипломатически представителства и Организацията на евреите в България “Шалом" ще се състои днес, съобщиха от пресцентъра на общината. 

Тя е под наслов "Да изтрием омразата, да напишем "обединени“.

Инициативата е с начален час 14.30 пред храма "Света София“. Мястото е символ на толерантността в града, се отбелязва в съобщението.