Млада дама сподели във Фейсбук снимки, придружени със следния коментар: 

"Споделям един проблем от много време, но вчера за мен ескалира. Автомобил в парка "Гео Милев" за малко не бутна детето ми, което караше тротинетка. Безнаказано и уж винаги с причина, коли влизат да маневрират и паркират насред играещи деца. Докога?"

Разгледайте галерията, за да разберете защо се възмущава младата майка. Ето къде паркират своите автомобили хората, които живеят в квартала. 

Деца и шофьори на автомобили търсят своето място под слънцето в този столичен район. Едните искат да играят спокойно, а другите най-вероятно няма къде да паркират.