Млада дама сподели във Фейсбук снимки, придружени със следния коментар:
"Споделям един проблем от много време, но вчера за мен ескалира. Автомобил в парка "Гео Милев" за малко не бутна детето ми, което караше тротинетка. Безнаказано и уж винаги с причина, коли влизат да маневрират и паркират насред играещи деца. Докога?"
Разгледайте галерията, за да разберете защо се възмущава младата майка. Ето къде паркират своите автомобили хората, които живеят в квартала.
Деца и шофьори на автомобили търсят своето място под слънцето в този столичен район. Едните искат да играят спокойно, а другите най-вероятно няма къде да паркират.
Зареждане ...


15:08 / 08.01.2022
811






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.