Столичният инспекторат възложи на почистващите екипи да започнат миене и дезинфекция на съдовете за битов отпадък. Дейността се извършва след тяхното обслужване, по график, като съобразно действащите графици в част от районите ще се направи от нощната смяна.
Днес работата започна в район "Илинден". На 12 февруари дейността ще се извършва в районите "Илинден", "Изгрев", "Оборище", "Средец", "Възраждане", "Сердика". В следващите дни, от 16 до 20 февруари, при положителни температури поетапно ще бъдат обхванати и районите "Надежда", "Овча купел", "Нови Искър", "Слатина", "Красно село", "Връбница", "Панчарево".
Зареждане ...


16:53 / 11.02.2022
403




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.