Диян Стаматов, който е директор на 119 – то СУ и председател на Съюза на работодателите в системата на народната просвета, поема ръководството на политическата група на ГЕРБ-СДС в Столичния общински съвет.

Новината съобщи Малина Едрева:

"Представител на образователната система, успешен мениджър в средното образование поема ръководството на политическата група на ГЕРБ-СДС в Столичния общински съвет.

Благодарност, Диян Стаматов, за поетата отговорност ! Успешна работа, вярвам, че ще посрещнеш предизвикателствата!", написа на страницата си във Фейсбук дългогодишният председател на групата на ГЕРБ в Столичния общински съвет Малина Едрева, която през февруари подаде оставка.