Днес е последният ден за гласуване за един от проектите, предложени по програмата "София избира зеленото", съобщават от Столична община. На базата на вашите гласове ще се реши кой или кои от проектите на стойност до 1 млн. лв. да бъдат включени за изпълнение в капиталовата програма на Столична община за тази година.
Може да гласувате за избрания от вас проект на https://www.sofia.bg/sofia-izbira-zelenoto. Имайте предвид, че за да може да гласувате, трябва да имате активирана “локация" на телефона и на браузъра си, за да докажете, че сте в София и системата да ви допусне до гласуване. След като включите локацията си, трябва да въведете и телефонния си номер, за да получите код за потвърждение, припомнят от Столична община.
"София избира зеленото" е програма на Столична община, създадена по идея на кмета Йорданка Фандъкова, за реализация на проекти за подобряване на градската среда. Проектите са предложени от гражданите и избрани от тях след гласуване. Тази година фокусът пада върху зеленото, тъй като София беше класирана на финала в конкурса "Зелена столица на Европа". Целта е да се даде приоритет на темата за устойчивото развитие на града и справянето с климатичните промени.
Зареждане ...


13:53 / 14.03.2022
643






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.