В столичния район "Връбница“ продължава предоставянето на услугата "топъл обяд“. Тя се предлага от 2013 година, а в момента обхваща над 150 нуждаещи се, съобщи районният кмет Младен Младенов пред Радио София.В
Освен това на потребителите се предоставят и съпътстващи услуги - консултации, насочване, подкрепа.
"През годините сме работили по различни програми в зависимост от проектите и финансирането. Към настоящия момент в района помагат около 230 лични асистенти.
Надяваме се всички тези програми да продължат, защото виждаме, че облекчиха живота на много хора“, каза още Младенов.
Зареждане ...


15:42 / 29.12.2022
251





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.