Доставчик на "Takeaway" ядоса столичани с неправилното си паркиране. Това научи Sofia24.bg чрез снимка, публикувана във Фейсбук. Случката се е развила на бул. "Сливница" в София, непосредствено преди кръговото на пл. "Сточна гара".
"Като няма никой в главата и кой да я санкционира - може да прави каквото си иска на средата ще спре следващия път!", коментира закачливо столичанин.
"Глобата стана сериозна за такова спиране", отговаря му друг.
"То там има 2-3 камери за бус лентата, ще разбере...", обяснява трети мъж.
Зареждане ...


09:20 / 16.03.2022
949






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.