Между 20 и 30% са се повишили цените на недвижимите имоти в район "Овча купел“ след въвеждането в експлоатация на третия лъч на метрото. Това каза в ефира на Радио София брокерът Румен Енков.
Той добави, че се отчита ръст и при търсенето на жилища под наем. По думите му, цените в наемите са повишени са около 10-15% за последната година.
"Достъпът до центъра и не само, но и до другите краища на София се улесни. Според нас, тъй като сме европейска столица, цяла България се опитва да учи и да работи в София“, каза Румен Енков.
Той добави, че в момента в София търсенето на недвижими имоти надвишава предлагането.
Зареждане ...


13:43 / 09.02.2022
505






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.