Дългогодишният шеф на Пътната полиция в София комисар Тенчо Тенев напуска поста. Това той съобщи пред bTV.
Причината е навършване на пределна възраст и пенсиониране. "Днес е последният ми работен ден на поста“, каза за bTV Тенев.
Той беше начело на КАТ в София близо 10 г. Преди да заеме шефския пост, е бил заместник-началник. В системата на Пътната полиция има 13 години стаж.
Зареждане ...


13:00 / 29.09.2022
612





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.