Катастрофа между два автомобила е станала в София, научи Sofia24.bg.

В инцидента са участвали един автомобил с пловдивска регистрация "Ауди" и още един автомобил "Пежо", става ясно от снимка, публикувана във Фейсбук.

Кой е виновният в случая, не сатава много ясно от коментарите на очевидци, но публикуваме някои от изказванията им в мрежата:

- "Мина на портакал, а по-скоро до колкото разбрах май, че пежото е било на червено, а изглежда и по логично, защото ако аудито е минавало на червено, пежото е трябвало да тръгва и едва ли за 5-10м. е ускорило така, че да обърне Аудито в обратна посока на движение";

- "Аудито мина на червено, кой да е";

- "Много опасно кръстовище, за неграмотните става още по - тегаво и невъзможно".