Катастрофа между два автомобила е станала в София, научи Sofia24.bg.
В инцидента са участвали един автомобил с пловдивска регистрация "Ауди" и още един автомобил "Пежо", става ясно от снимка, публикувана във Фейсбук.
Кой е виновният в случая, не сатава много ясно от коментарите на очевидци, но публикуваме някои от изказванията им в мрежата:
- "Мина на портакал, а по-скоро до колкото разбрах май, че пежото е било на червено, а изглежда и по логично, защото ако аудито е минавало на червено, пежото е трябвало да тръгва и едва ли за 5-10м. е ускорило така, че да обърне Аудито в обратна посока на движение";
- "Аудито мина на червено, кой да е";
- "Много опасно кръстовище, за неграмотните става още по - тегаво и невъзможно".
Зареждане ...


13:51 / 14.04.2022
814






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.