Две МПС-ата участваха в катастрофа, която стана на бул. "Княз Александър Дондуков“ в столицата, видя репортер Sofia24.bg. По черния джип има видими материални щети по предния капак. Екипи на полицията са на мястото на инцидента и описват щетите. Няма пострадали хора. Катастрофата е станала точно на пешеходна пътека срещу Пощенска банка.
В София вали дъжд от часове, а пътните настилки са мокри и хлъзгави. Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


15:29 / 20.04.2022
1246






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.