Две крайно нуждаещи се семейства ще живеят в общински жилища още година. Предложението на кмета на район "Подуяне" Ева Митова за пренастаняването им бе одобрено от Столичен общински съвет днес.

С решение на СОС двете семейства живеят в общински жилища, отпуснати от резервния фонд на Столична община. Първото семейство е настанено в бл. 209 Б в "Сухата река". Другото общинско жилище се намира в "Левски Г" блок 15.