Две крайно нуждаещи се семейства ще живеят в общински жилища още година. Предложението на кмета на район "Подуяне" Ева Митова за пренастаняването им бе одобрено от Столичен общински съвет днес.
С решение на СОС двете семейства живеят в общински жилища, отпуснати от резервния фонд на Столична община. Първото семейство е настанено в бл. 209 Б в "Сухата река". Другото общинско жилище се намира в "Левски Г" блок 15.
Зареждане ...


15:10 / 27.01.2022
489




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.