Емблематичната баничарница и дюнерджийница "Фантазия" в столичния квартал "Красно село" отново работи. На страницата на "Фантазия" във Фейсбук" благодарят за подкрепата на хората. Припомняме, че обектите бяха затворени със заповед на Столична община от 2019 година и неуспешно обжалване от страна на компанията.
Столична община отчужди имота на бул. "Гоце Делчев“, с цел изграждане на обект – публична общинска собственост за облекчено преминаване към входа на новата метростанция. Работници и клиенти на дюнерджийницата обаче организираха протести пред районната администрация в София. Те искаха среща с представители на общината и настояваха за отваряне на двата обекта за бърза храна.
Зареждане ...


22:28 / 09.09.2022
907




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.