Мобилният събирателен пункт за столичния район "Витоша" ще бъде на 18 февруари 2022 (петък), от 8:30 до 14:30 часа, съобщават от Столичния инспекторат.
Безвъзмездно ще се приемат следните опасни отпадъци, образувани от домакинствата:
1.Живак и живаксъдържащи уреди (живачни термометри, прекъсвачи и други подобни)
2.Лакове и бояджийски материали
3.Домакински препарати и химикали
4.Мастила и замърсени опаковки
5.Фармацевтични продукти (лекарства с изтекъл срок на годност)
Пунктът ще бъде разположен в квартал "Павлово" на ул. "Слънце" № 2, пред районна администрация "Витоша".
0700 11 750 е универсалният тел. номер за запитвания и заявки. Допълнителна информация можете да намерите на интернет страниците на БалБок, Столична община и Столичен инспекторат, както и на страницата на БалБок във Фейсбук.
Зареждане ...


16:34 / 16.02.2022
512




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.