С ново оборудване са клиничната лаборатория и отделението по физиотерапия на 11 ДКЦ. Това съобщи в официалната си Фейсбук страница кметът на София Йорданка Фандъкова, научи Sofia24.bg. Тя провери обновената лаборатория и физиотерапия на 11-о ДКЦ. Две общински ДКЦ-а и една общинска болница работят за монтиране на соларни инсталации, с които да намалят сметките си за ток и отопление, уточни Фандъкова.
"В проекта за бюджет за тази година сме заложили 10,5 млн. лв., с които ще дофинансираме общинските болници за дейности извън тези по каса. Тези средства са изключително необходими за тях, особено при нарастващите сметки", пише още кметът на София.
Зареждане ...


15:20 / 23.03.2022
756




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.