Кметът на София Йорданка Фандъкова присъства на откриването на фотографска изложба, създадена по проект "Ангелски прах“. Фотографиите са дело на 20 деца и младежи, настанени в социални услуги, които в  рамките на три месеца се включиха в творчески ателиета по фотография. Фандъкова поздрави младите творци за изключително интересните фотографии. Тя благодари на председателя на сдружението Милена Нейова за работата й с децата. "Чрез изкуството променяте ежедневието на децата и им показвате нови хоризонти, а това е много важно за тяхното развитие, социализация и самочувствие", заяви столичният кмет.

Проектът " Ангелски прах“ се изпълнява с финансовата подкрепа на Столична община – Програма "Европа 2021" от сдружение "Прегърни ме" в партньорство с район "Оборище". Заниманията са водени от трима от най-изявените наши фотографи от различни поколения – Симон Версано, Татяна Дечева и Яна Лозева. 

Проектът включва провеждането на три курса по изобразително изкуство и приложни изкуства, като създадените творби се излагат в градски пространства. Част от фотграфиите вече са поставени в откритата галерия в парк "Заимов“.