Фрапиращо нарушение на скоростните режими е заснето на АМ "Европа“, съобщиха от ОДМВР-София. Шофьор е хванат да кара с 254 км/ч при разрешени 110 км/ч.
Нарушението на водача било установено с мобилно техническо средство в събота в хода на специализирана полицейска операция.
Подобен случай имаше преди няколко седмици, когато на същата магистрала шофьор беше хванат да кара с 229 км/ч.
Зареждане ...


18:50 / 01.08.2022
937







Анонимен
на 01.08.2022 г.
С Трабант ли е бил?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.