143 години София е столица България. Честит празник, софиянци! Това написа във Фейсбук председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев.
"Градът ни е необикновен, едновременно древен и отговарящ на съвремието".
"Като всяка столица,така и София трябва да задава темпото на развитие. Вярвам,че заедно ще продължим да правим нашия град още по-добро място, където всеки от нас свободно може да живее, работи и обича", пише още председателят на СОС.
Зареждане ...


16:50 / 03.04.2022
872




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.