Голям ужас се разиграва в "Студентски град" в София. Пешеходец лежи безпомощно на платното до Зимния дворец на спорта, научи Sofia24.bg чрез Фейсбук.
"Изглежда е убит пешеходец пред Зимния дворец. Лежи на асфалта. Линейката си тръгна... Не съм там, така споделиха приятели", гласи коментар на столичанин.
"Човека мърдаше, като минах преди 15 мин., но с тая кръв по асфалта … не знам, ужасна работа", информира друг мъж.
Очаквайте подробности.
Зареждане ...


14:13 / 14.02.2022
1226






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.