Голяма опашка се изви пред пункта за ваксинация на болница "Пирогов" в София. Част от чакащите споделят, че са решили да си поставят трета доза, защото се притесняват заради възрастта си.
Сред хората е имало и такива, които не искат да се ваксинират, а само придружават техни близки, съобщава БГНЕС.
По-рано днес бе съобщено, че до месец влиза ново лекарство срещу COVID-19.
Същевременно у нас бяха доставени тестове за малките ученици за още 2 седмици.
Зареждане ...


13:41 / 16.11.2021
395






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.