Повече от час хиляди потребители на интернет услугите на мобилния оператор А1 останаха без интернет.
Трудно беше и свързването с кол центъра на оператора. Стана ясно, че голяма авария е причинила прекъсването на интернет сигнала на няколко квартала в столицата.
Абонатите са разполагали с телевизионната услуга, но не и с безжичната мрежа.
Читатели на Sofia24.bg, сигнализираха за проблема, но ни увериха, че вече е отстранен и всеки звънял на А1 е получил СМС, че услугата му вече е налична.
Зареждане ...


20:57 / 08.07.2022
782







Анонимен
на 09.07.2022 г.
Два часа нямам добра комуникация
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.