За поредна година район "Искър" на Столична община и Общински културен институт Дом на културата "Искър" организират "Хоро край езерото". 

Стотици граждани се събраха в парка, за да се хванат на българското хоро, видя репортер на Sofia24.bg.

Настроението в квартала беше на ниво и за малки, и за големи.

Атмосфера от веселбата може да видите във видеото.