Граничен полицай е задържан за кражба на гориво от служебна техника. Операцията на Дирекция "Вътрешна сигурност" е осъществена със съдействието на ГД "Гранична полиция", съобщиха от пресцентъра на МВР.
В 21:40 часа снощи е задържан 46-годишен младши инспектор от ГД "Гранична полиция". Той е установен, докато претоварвал от служебен лек автомобил в багажника на частна кола три туби по 20 литра с нафта, откраднати от техника на Летище - София.
Преди реализацията служителите на "Вътрешна сигурност" са работили по случая повече от месец.
Зареждане ...


09:00 / 10.04.2022
768





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.