Граждански арест в София. Дама беше хваната да управлява автомобил с 3,10 промила алкохол в кръвта. Шофьори видели криволичещата кола в близост до един от големите търговски центрове. Те тръгнали след нея – единият пред колата й, а другият зад нея и я принудили да спре.
В този момент минал полицейски автомобил и ги видял. Момичето ще бъде тествано и за наркотици, съобщи Нова телевизия.
Зареждане ...


22:14 / 15.08.2022
678







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.