Това не е елха във Венеция или Амстердам, а елхата за Коледа на столичния квартал "Младост".
Дъждът в София "донесе" на жителите на квартала...езеро.
Коледната елха в момента е достъпна само с гумени ботуши или гондола. Когато водата замръзне, езерото ще се превърне в пързалка.
"Вземете си гондола и направете едно плаване пред общината", пишат гражданите във Фейсбук.
Ето и още коментари от социалната мрежа:
"Навсякъде в Младост е така. Тази година нямаше есенно почистване на листата, запушиха се шахтите и това е резултатът."
"Да превърнем дефекта в ефект."
"Потоп!"
"Потресаващо е във всички части на "Младост". Цяло изпитание е да се разходиш, когато си и с бебешка количка."
Зареждане ...


23:25 / 12.12.2021
641




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.