Катастрофа бе регистрирана в столичния квартал "Дружба 1". Три автомобила участваха в инцидента. Все още няма информация за пострадали хора.

В района на катастрофата има задръстване, движението се осъществява само в едното платно.

Потребителите на социалната мрежа Фейсбук коментираха снимките: 

"Направо миш-маш"

"Направо нямат акъл тези хора"

"Камикадзе парти"

"Няма да се научат да шофират скоро някои хора...!"