"Това само по филми съм го виждал", "Ехеее. Откъде се взе тоя "Блубърд". Последния, който съм виждал, беше на ,,Кремиковци с "тъпата" предница", "А Киану видяхте ли!".
Това са само малка част от коментарите под публикация в една от софийските групи във Фейсбук. На нея е запечатан автобус, сякаш идващ от американски филм.
Какво обаче представлява въпросният автобус - отговорът тук!
Зареждане ...


22:36 / 03.07.2022
757





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.