Шофирайте бавно и внимателно по Околовръстното при "Люлин" в София. За това призовават "Екип снимачи", научи Sofia24.bg.
Активните граждани са заснели подробно видео на състоянието, в което се намира Околовръстното. "Отворили са се огромни, пукащи гумите дупки и е изключително опасно", пишат във фейсбук хората, заснели видеото.
Кадрите разкриват изключително лошото състояние на пътната настилка, кръпка до кръпка, над 20 см дупка, където вчера ви съобщихме, че шофьор потроши колата си.
Коментарите оставяме на вас, нашите читатели.
Зареждане ...


09:29 / 14.04.2022
503






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.