Поредна катастрофа в столицата. Мястото е на кръстовището между булевардите "Евлоги и Христо Георгиеви" и "Черни връх", точно под "Моста на влюбените", видя Sofia24.bg.
Блъснали са се два леки автомобила, като има и сериозни щети по тях. На място има полиция и линейка. Към този момент не се съобщава за пострадали.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


20:55 / 19.07.2022
1150





Йоан 14:6
на 19.07.2022 г.
Булевардът не е фатален, фатални са идиотите, наркоманите и алкохолиците зад волана.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.