Кола се заби в стълб в локалното платно на булевард "Цариградско шосе" в София в близост до хотел Плиска. За минути мястото се е напълнило с екипи на полиция, пожарна и Спешна помощ, съобщава "Телеграф".
Катастрофата е станала около 19 часа. Шофьорът на колата е бил затиснат и се е наложило пожарникарски екип да го вади, а екипи на Спешна помощ са го откарали в болница.
Има и друг пострадал.
Зареждане ...


20:49 / 08.08.2022
815





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.