Катастрофа е станала на ул. "Шарл Шампо" и ул. "Боянски водопад" в София, научи Sofia24.bg. Няма данни за пострадали хора. В социалната мрежа бяха публикувани снимки от мястото на инцидента, а в групата "Катастрофи в София" "заваляха" коментари. Ето част от тях:

- Докато не се научат, кой е с предимство, ще е все така.

- Знаците са за декорация.

- Е, тези кръстовища, ядрена физика.

- Аудито да не е пернишко? Направо е жеУезо!

- Кога ще научите, че колите са направени отпред да се смачкат при удар, за да абсорбира енергията …