Тежка катастрофа е станала в София тази сутрин. Това става ясно от снимки, публикувани във Фейсбук. Два автомобила са се ударили на кръстовището при Мега мол в "Люлин".
Движението в района е затруднено. Не е ясно дали и колко са пострадалите при инцидента.
Снимки от катастрофата бяха публикувани в социалните мрежи. Жителите на квартала пък коментираха видяното:
"Преди 2 дни едно камикадзе премина на много червено от бул. "Д-р Петър Дертлиев" посока Орион, добре че не бях вътре в кръстовището, точно ме торпилираше от моята страна и това във 7:00 часа"
"Там като те ускори тунелчето и нема спиране"
Зареждане ...


10:13 / 25.01.2022
592






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.