Нова катастрофа стана в София днес. Временно беше спряно движението на трамвайна линия №20 в посока гара "Искър", като същата бе отклонена към станция "Изток“. Причината е пътно-транспортно произшествие. Инцидентът е станал на бул. "Шипченски проход" и ул. "Н. Коперник".
За улеснение на пътуващите се пуска в движение автобус от станция "Гео Милев“ до театър "София“. Към 15:50 часа движението по трамвайна линия 20 е възстановено в посока гара "Искър“.
Две линейки са пристигнали на мястото на катастрофата. На място има и кола на електротранспорта. Движението в района на ПТП е затруднено.
Има видими щети по джипа, както и по полицейската патрулка. Към момента не е ясно дали има пострадали хора.
Зареждане ...


15:37 / 12.01.2022
578






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.