Катастрофа на голям столичен булевард е имало тази нощ. За това съобщават очевидци във Фейсбук.
Инцидентът е станал на бул. "Данаил Николаев“, малко преди кръговото на бул. "Сливница“ и "Васил Левски.
В инцидента са участвали два автомобила. От кадри в мрежата се вижда, че по платното има части от по-сериозно пострадалата кола. Инцидентът е станал малко преди полунощ, настилката е била мокра.
На място е пристигнала полиция и автомобили на Криминалистична лаборатория. Не е ясно дали има пострадали.
"Акции, акции и пак много катастрофи... То няма минута без катастрофа", възмущават се коментиращи под снимките“.
"На празна София се пребиват!“, отбелязва друг.
"От Сатаната ли сте обладани бе, хора?“, пита отчаяно трети.
"Дано няма жертви. Ей, хора не ни трябва войната на Путин, сами ще се унищожим. Къде бързате няма да стигнете по рано!?“, пише загрижена дама.
Зареждане ...


09:45 / 10.07.2022
1022





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.