Известнит журналист Кеворк Кеворкян с първа реакция, след като стана ясно, че синът му е задържан.
Медиите съобщиха: "Синът на Кеворкян е задържан, защото е шофирал пиян и дрогиран“.
"Синът“ е на 48 години.
Поне от четвърт век/25 години не поддържам отношения с него.
Ще му помогна ли с "връзките“ си? – пита читател.
Не. Да приложат Закона с пълната му строгост.
Не понасям такива хора.
Дали това не е отмъщение заради критичните ми текстове срещу Властниците? – пита друг читател.
Не.
Не могат насила да напият някого.
Нужна е, без съмнение, профилактика на подобни явления.
Но е комично това да се прави през известността на бащата.
Той пък/на 78 години ще продължава да се занимава с
Пиянството на Властта – на всяка власт.
Докато може.
Зареждане ...


19:55 / 22.07.2022
1183





Сергей Пройчев
на 23.07.2022 г.
Агент Димитър пак се обяснява.
Moby
на 22.07.2022 г.
Браво на Кеворк! Изключително адекватен, както винаги!!! На пук на всички, които непрекъснато натякват агентурното му минало. Странно, за агент Буда не беше голям проблем. Даже никакъв. За Кеворк е голям!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.