Огромно задръстване се е образувало на "Цариградско шосе" в София в посока Пловдив. За това информира Нова телевизия.

Колоната започва от Борисовата градина и продължава до "Плиска". Причината е, че ремонтни екипи подменят мантинела в натоварения трафик.

Ако пътувате в тази посока, предвидете повече време, тъй като лявата лента е затворена. Напомняме на шофьорите да карат внимателно и да се съобразяват с ограниченията.