Клиент на "Билла" си похапна "вкусно". В голяма Фейсбук група се появи клипче, на което столичанин показва обяда си от голямата верига в ж.к. "Хаджи Димитър", научи Sofia24.bg. Към пилето с ориз обаче има и бонус гарнитура - буболечка.
Видеото със сигурност предизвика вниманието на мрежата, а ето и коментарите на потребители:
"Малко протеини. То в Дания се продава хляб направен от хлебарки и буболечки....";
"Това да не са скакалци!";
"Еее пчела, кой знае какво, по меда колко пчели има, после го ядете";
"Животинка, колко ще изяде";
"Влезнала е да обядва, но ГМО я е тръшнало на пода";
"Продавачката да я изяде!";
"Още ходете в този миризлив магазин!";
"Я, скаридка";
"Тва е несериозно".
Зареждане ...


22:42 / 29.03.2022
1091






Анонимен
на 30.03.2022 г.
Била е с най отвратителната топла кухня, няколко пъти съм взимал неща които след 1 хапка директно отидоха в кофата.
Анонимен
на 29.03.2022 г.
Как не се научиха да снимат! Какво ще видиш на вертикална снимка - 2/3 от екрана е празен!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.