Районната администрация на “Изгрев" започна поредния ремонт на осветлението на подлез “Духовна семинария". Заради честите вандалски прояви, нашата община всяка година е принудена да ремонтира осветителните тела и електрическата инсталация на подлеза. Това съобщи във Фейсбук районният кмет Делян Георгиев.
"Вандализмът ощетява всички нас. Финансовите средства, с които разполагаме, са силно ограничени и далеч не са безгранични. Изразходването им за едно и също нещо по няколко пъти в бюджетната година, е сериозен проблем.
Нека бъдем отговорни и добри стопани на нашият общ дом - район “Изгрев", коментира още той.
Зареждане ...


11:23 / 24.06.2022
667





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.