Във времето на предизвикателства, в което живеем, очакваме трудности, но благодарение на вашия професионализъм заедно ще се справим. Това каза кметът на София Йорданка Фандъкова, която проведе съвещание с директорите на общинските детски градини. На срещата присъстваха и директорът на Регионалното управление по образование – София Ваня Кастрева, зам.-кметът на София Мирослав Боршош и директорът на дирекция "Образование“ към Столичната община Мария Минчева.
"Това е трудна професия, но "през годините сте показали, че въпреки трудностите, системата на предучилищното образование остава стабилна“, посочи също Фандъкова.
Много е важна финансовата дисциплина и професионализмът на работещите.
Фандъкова пожела здрава и успешна година на всички.
"Вие гарантирате бъдещето на нашия град и това правите с професионализъм и любов", посочи също столичният кмет.
Продължава изпълнението на тригодишната програма на кмета Фандъкова за строителство на детски градини и ясли. В момента се строят 30 сгради на детски градини и ясли, като 11 от тях се очаква да приключат до края на годината.
Зареждане ...


16:38 / 14.09.2022
488





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.