Изграждането на комбинираната чешма за хора и домашни любимци и площадката за спорт на открито в квартал "Дианабад" напредва. Това съобщи районният кмет
д-р Делян Георгиев. Ето какво написа той в личния си профил във Facebook:
"Районната администрация отново ще успее да приключи навреме инвестиционната си програма за поредна година. Много работа свършихме в областта на инженерната инфраструктура, целият ресурс е усвоен и инвестиран в трите ни квартала. За разлика от много други софийски райони, които не успяха навреме да се организират и ще трябва да връщат обратно средства в столичния бюджет, “Изгрев" отново доказа, че когато има стройна организация, компетентност, последователност и дългосрочна визия, може да бъде постигнато много в интерес на хората".
Зареждане ...


10:37 / 11.11.2022
479





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.