Кметът на район "Триадица“ Димитър Божилов проведе среща с граждани от квартал "Гео Милев". Разговорът е част от поредицата "Къде се чакаме?“ 

Бяха обсъдени десетки актуални въпроси, свързани с поддръжката на инфраструктурата в квартала, екологията, транспорта и чистотата. Обсъдена бе и съдбата на стадион "Раковски“, за която кметът подчерта ясната си позиция. Димитър Божилов смята, че спортното съоръжение трябва да остане в сегашния си вид. 

Повечето от отзовалите се на срещата граждани изразиха мнението си "за" бъдещо въвеждане на "Зона 30", което да намали предпоставките за ПТП. 

Поставени бяха важни акценти за почистването на детските площадки в междублоковите пространства, отворените дворове на училищата за спорт през почивните дни, състоянието на дърветата и изхвърлянето на боклука. 

Хората споделиха и проблеми, свързани с конкретни блокове и улици.