Уличната мрежа в район “Изгрев" е в крайно тежко състояние. Това написа във Фейсбук кметът на район "Изгрев" д-р Делян Георгиев.
Той заяви, че липсата на собствени бюджети, пречи на районните кметове да отговорят адекватно на изискванията на кварталите.
"Време е за законови промени, които да гарантират, че данъците и таксите, генерирани на дадена територия, ще остават да работят за хората, които са ги платили. Само тогава ще усетим истинска промяна за града си!", коментира още кметът в социалната мрежа.
Улица в столичния квартал "Изгрев" ще бъде изцяло преасфалтирана, след като кметът на района отправи искане към Столичната община. Пред Bulgaria ON AIR кметът Йорданка Фандъкова заяви, че в момента се изготвя проект за ремонта на улицата.
Огромни дупки, кални локви и счупени тротоари. Така изглежда улица "Тинтява", която е основна пътна артерия за квартал “Изгрев".
Зареждане ...


10:57 / 27.04.2022
797




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.