Започна почистването на терена на ул."Вълко Радински" номер 5 в ж.к."Изток", където ще бъде построена самостоятелна детска ясла за осем групи, съобщи кметът на район "Изгрев" д-р Делян Георгиев. Ето какво написа той в личния си профил във Фейсбук: "Имотът беше собственост на Министерство на външните работи. По мое настояване пред министъра имотът бе дарен на Столична община. Това е изключително постижение на нашата районна администрация от настоящия мандат. Положихме много усилия, за да стигнем дотук и се радвам, че още една моя идея ще бъде реализирана през 2023 година.
Проблемът с липсата на места в детските градини и яслите в целия град е известен на всички и трябва да бъде разрешен в спешен порядък. В “Изгрев" продължаваме да доказваме, че когато има желание, мисъл, упоритост, последователност и любов към нашия район, няма невъзможни неща. Заедно ще направим кварталите си едно по-добро място за живот".
Зареждане ...


14:23 / 01.09.2022
867





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.